Kurumsal

Değerli Müşterimiz;

2008 yılı Ocak ayı itibariyle yeniden yapılandırılarak kurulan fabrikamız, 2009 Temmuz’a kadar Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmüştür. Onsekiz ay süren bu başarılı Ar-Ge döneminden sonra da üretime geçmiştir. Bir ASD ŞİRKETLER GRUBU iştiraki olarak, Çayırova –Kocaeli mevkiinde ikamet eden fabrikamız, Ağustos 2009’dan günümüze olan sürede de, ürün yelpazesini, Birleştirme Amaçlı Özlü  Teller, Sert Dolgu Tellerive Ark Püskürtme Telleri olmak üzere, ellidört ürüne kadar çıkarmıştır. Ürün ayrıntıları kataloğumuzda yer almaktadır.

%100 Türk menşeili olarak fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerimiz, Türkiye’de bir ilk teşkil etmekte, ülkemiz yatırımcılarının yıllar boyunca yurt dışından getirerek karşıladıkları “sert dolgu özlü teli ihtiyacını” yurt içinden temin edebilme ayrıcalığı sunmaktadır. Türk malı sert dolgu özlü tel imalatının Türkiye ayağı olmaktan onur ve mutluluk duymaktayız.

MEKSAN Spark Ltd.’nin, üç yıllık süreçte gerçekleştirmiş olduğu, alt yapı ve araştırma-geliştirme (TÜBİTAK, KOSGEB, TTGV) çalışmalarının başarılı bir sonucu olarak; siz, kaynak sektörü kullanıcılarının ve takipçilerinin hizmetinde olduğunu bildirmekten mutluluk duyarız.

Bize ve size göre –şimdilik– az olan, %100 Türk üretimi, “MEKSAN ürün yelpazesi”, yakın gelecekte, artan bir süratle genişleyecektir. Yerli – yabancı üniversiteler ve kaynak enstitüleriyle birlikte Ar-Ge çalışmalarımız devam etmekte olup, özlü tel kapsamında, hem sahip olduğumuz ürünleri geliştirmekte hem de yeni ürün kapılarını aralamakta olduğumuzu gururla belirtiriz.

Ürünlerimizin kullanımı hususundaki teknik destek ve tavsiyeler için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Kalifiye ve tecrübeli servis ekibimiz sizi yönlendirecek ve doğru ürün ve metodu tavsiye edecektir. Ayrıca ihtiyacınız olduğu takdirde, sizin için özel ürünler de geliştirmekteyiz.

Müşterimize karşı, ürün, süreç ve hizmette, memnuniyeti garanti edecek kadar iddialıyız.

Hoş bulduk, memnun bırakacağız!